DAHUA PFS3218-16ET-135, 16 Port, Megabit, 16 Port PoE, 135W, +2 Port Gigabit SFP, +2 Port GigaBit Uplink, Yönetilemez, Rack Mount Switch - Bys Bilişim Hizmetleri
Dil Seçiniz
Türkçe
ANASAYFA
KURUMSAL
Misyonumuz
Hakkımızda
Vizyonumuz
Banka Hesaplarımız
ÜRÜNLERİMİZ
SERVER AKSESUAR
HUB SWİTCH
FİREWALL
SERVER
QNAP
Tüm Ürünler
HABERLER
Network Altyapısı Kurarken Yapılan Hatalar
NVIDIA'dan yılların eskitemediği ekran kartlarına güvenlik güncellemesi
Intel Arc Pro B70 test edildi: RTX 5060 Ti ile kafa kafaya
AMD Ryzen AI MAX+ 495 ortaya çıktı: 192 GB bellek ve dahası
Tüm Haberler
HİZMETLER
Ağ Çözümleri
Web Tasarım ve E-Ticaret Çözümleri
Veri Yedekleme ve Kurtarma
Reklam
Yazılım Çözümleri
Güvenlik Sistemleri Çözümleri
Server Çözümleri
Teknik Servis
Tüm Hizmetler
GALERİ
Foto Galeri
Video Galeri
İLETİŞİM
Dil Seçiniz
Türkçe
×
DAHUA PFS3218-16ET-135, 16 Port, Megabit, 16 Port PoE, 135W, +2 Port Gigabit SFP, +2 Port GigaBit Uplink, Yönetilemez, Rack Mount Switch
ANASAYFA
ÜRÜNLERİMİZ
0.00 TL
Ürün Detay
Model
Dahua PFS3218-16ET-135 Teknik Özellikleri
Verim
Katman
Katman 2
Yönetilen
Switch Kapasitesi
7,2 Gb / sn
Paket Yönlendirme Hızı
5.3568 Mp / sn
Paket Tampon Belleği
4 Mbit
MAC Tablo Boyutu
8K
Standartlara Uygunluk
IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3ab, IEEE802.3z
Donanım Özelliği
Standart Güç Kaynağı
Mevcut
PoE
Mevcut
Ethernet Port
16
Optik Port
2
Ethernet Port Hızı
100 Mb / sn
Optik Port Hızı
1 Gb / sn
İşletme Kartı Yuvası Sayısı
“Port 1–16: 16 × RJ45 10/100 Mbps
Port 17–18: 2 × RJ45 10/100/1000 Mbps (yukarı bağlantı)
Port 17–18: 2 × SFP 1000 Mbps (yukarı bağlantı) (birleşik)”
Güç Kaynağı
100V AC – 240V AC
Çalışma Sıcaklığı
–10 ° C – 55 ° C (14 ° F – 131 ° F)
Çalışma Nemi
% 10-% 90
Depolama Nemi
% 5-% 95
Güç Tüketimi
“Boşta: 5W
Tam yük: 135W”
PoE
PoE Standardı
IEEE802.3af, IEEE802.3at, Yüksek PoE
PoE Bütçesi
Port 1–2≤60W, Port 3–16≤30W, toplam ,135W
PoE Pin Ataması
PoE / Yüksek PoE: 1, 2, 4, 5 (V +), 3, 6, 7, 8 (V-)
Uzun Mesafe PoE İletimi
Fonksiyonlar
VLAN
Port İzolasyonu
QoS
Sistem Bakımı
PD Canlı
Genel
ESD
Hava deşarjı: 8kV
Kontak deşarjı: 6kV
Thunderproof
Ortak mod: 4kV
Diferansiyel mod: 2kV
Boyutlar
440 mm × 300 mm × 44 mm
Ambalaj Boyutları
527 mm × 412 mm × 110 mm