HILOOK NS-0105P-35(B), 5 Port, Megabit, 4 Port PoE, 35W, +1 Port Megabit Uplink, Long Range 250Metre, Yönetilemez, Masaüstü Switch - Bys Bilişim Hizmetleri
Dil Seçiniz
Türkçe
ANASAYFA
KURUMSAL
Misyonumuz
Hakkımızda
Vizyonumuz
Banka Hesaplarımız
ÜRÜNLERİMİZ
SERVER AKSESUAR
HUB SWİTCH
FİREWALL
SERVER
QNAP
Tüm Ürünler
HABERLER
Network Altyapısı Kurarken Yapılan Hatalar
NVIDIA'dan yılların eskitemediği ekran kartlarına güvenlik güncellemesi
Intel Arc Pro B70 test edildi: RTX 5060 Ti ile kafa kafaya
AMD Ryzen AI MAX+ 495 ortaya çıktı: 192 GB bellek ve dahası
Tüm Haberler
HİZMETLER
Ağ Çözümleri
Web Tasarım ve E-Ticaret Çözümleri
Veri Yedekleme ve Kurtarma
Reklam
Yazılım Çözümleri
Güvenlik Sistemleri Çözümleri
Server Çözümleri
Teknik Servis
Tüm Hizmetler
GALERİ
Foto Galeri
Video Galeri
İLETİŞİM
Dil Seçiniz
Türkçe
×
HILOOK NS-0105P-35(B), 5 Port, Megabit, 4 Port PoE, 35W, +1 Port Megabit Uplink, Long Range 250Metre, Yönetilemez, Masaüstü Switch
ANASAYFA
ÜRÜNLERİMİZ
0.00 TL
NS-0105P
4 Port Fast Ethernet Unmanaged POE Switch
4 x 100 Mbps PoE bağlantı noktası ve 1 x 100 Mbps uplink bağlantı noktasıyla yönetilmeyen anahtar
Tüm bağlantı noktaları 6 kV aydınlatma korumasını destekler
35 W PoE güç bütçesi
Maksimum iletim mesafesi 250 metredir
MAC adresi otomatik öğrenme ve otomatik yaşlanma
Genel
Kabuk
Metal malzeme, fansız tasarım
Çalışma Sıcaklığı
-10 °C ila 55 °C (14 °F ila 131 °F)
Depolama Sıcaklığı
-40 °C ila 85 °C (-40 °F ila 185 °F)
Güç Kaynağı
48VDC, 0,8A
Depolama Nemi
%5 ila %95 (yoğuşmasız)
Net Ağırlığı
0,2 kg (0,4 lb)
Brüt Ağırlık
0,48 kg (1,06 lb)
Boyut (U × Y × D)
105 mm × 27,6 mm × 83,1 mm (4,1” × 1,1” × 3,3”)
Çalışma Nemi
%5 ila %95 (yoğuşmasız)
Boşta Güç Tüketimi
3W
Ağ Parametreleri
Port Numarası
4 × 100 Mbps PoE bağlantı noktası, 1 × 100 Mbps Ethernet bağlantı noktası
Bağlantı Noktası Türü
RJ45 bağlantı noktası, tam çift yönlü, MDI/MDI-X uyarlamalı
Standart
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
İletme Modu
Sakla ve ilet geçişi
Çalışma Modu
Standart mod (varsayılan); Genişletme modu
MAC Adres Tablosu
1 bin
Anahtarlama Kapasitesi
1 Gb/sn
Paket Yönlendirme Hızı
0,744 Mp/sn
Dahili Önbellek
448 Kbit
Yüksek Öncelikli Bağlantı Noktaları
Bağlantı noktaları 1 ila 2
Uzun Mesafeli Iletim Için Bağlantı Noktaları
Bağlantı noktaları 1 ila 4
PoE Güç Kaynağı
PoE Standardı
IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
PoE Güç Pini
PoE Bağlantı Noktası
Bağlantı noktaları 1 ila 4
Maks. Liman Gücü
30W
PoE Güç Bütçesi
35W
Maks. Güç Tüketimi
38W